Ievads:

Mēs esam Coremetrix UK Limited t / a Coremetrix (Uzņēmuma reģistrācijas numurs 10299796), ar uzņēmuma adresi, pie 7 Bell pagalmu, Londonā, Apvienotajā Karalistē, WC2A 2JR . 

Mēs veidojam uz attēlu balstītas psihometriskās viktorīnas. No šīm viktorīnām savāktie dati tiek izmantoti prognozes analīzei kredītriska nozarē.

Mūsu Viktorīnas parādās tikai trešo – pušu vietnes un mēs sniegt šos pakalpojumus vārdā mūsu klientiem (ja nav norādīts citādi) jebkuras tāpēc savākta personiskā informācija tiek sniegta īpašnieka tīmekļa vietnes un tā izmantošanu, ko vietnes noteikumiem un nosacījumiem un privātuma reglamentē politika. Lūdzu, rūpīgi pārskatiet visu trešo pušu vietņu privātuma politikas, jo mēs neesam atbildīgi par šādu pušu praksi. 

Ja jums ir kādi jautājumi attiecībā uz Coremetrix ‘ s konfidencialitātes politiku, lūdzu nevilcinieties saskarē privacy@coremetrix.com lai saņemtu sīkāku informāciju.

Mēs apņemamies ar vislielāko rūpību aizsargāt jūsu personas datus un apņemamies saglabāt visu mums sniegto datu konfidencialitāti, izpildot iepriekš aprakstītās viktorīnas.

Mēs nepiekrītam, pārdot vai atklāt no rezultātiem q uiz (vai iznākumu mūsu analīzes) ar jebkuras trešās puses. Jūsu datu pārzinis saņems atbildi uz demogrāfiskajiem jautājumiem, ja šie jautājumi būs viktorīnā .

Juridiskais pamats, uz kura pamata mēs apstrādājam informāciju par jums:

Coremetrix apstrādā datus par personām, kuras izpilda mūsu viktorīnas, stingri saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārējās datu aizsardzības regulas 6. pantu.

Projekta veidsIegūtie datiDati iegūti noApstrādes juridiskais pamatsNepieciešama piekrišana?Dati, kas saglabāti:
POC – bez punktu skaitaViktorīnas atbilžu datiDatu subjektsDatu subjekta piekrišanaJā  AWS S3
POC – bez punktu skaitaKredītproduktu veiktspējas datiDatu pārzinisDatu apstrādātāja likumīgie uzņēmējdarbības mērķi AWS S3
POC – punktu skaitsViktorīnas atbilžu datiDatu subjektsDatu subjekta piekrišanaAWS S3
POC – punktu skaitsApstrādāti viktorīnas modeļa rādītājiApstrādāts no viktorīnas atbilžu datiem, izmantojot modeli, kas veidots no iepriekšējiem kredītproduktu veiktspējas datiemDatu apstrādātāja likumīgie uzņēmējdarbības mērķiAWS S3
POC – punktu skaitsKredītproduktu veiktspējas datiDatu kontrolierisDatu apstrādātāja likumīgie uzņēmējdarbības mērķiAWS S3
POC – punktu skaits / bezsaistēViktorīnas atbilžu datiDatu subjektsDatu subjekta piekrišanaAWS S3
POC – punktu skaits / bezsaistēApstrādāti viktorīnas modeļa rādītājiApstrādāts no viktorīnas atbilžu datiem, izmantojot modeli, kas veidots no iepriekšējiem kredītproduktu veiktspējas datiemDatu apstrādātāja likumīgie uzņēmējdarbības mērķiAWS S3
POC – punktu skaits / bezsaistēKredītproduktu veiktspējas datiDatu kontrolierisDatu apstrādātāja likumīgie uzņēmējdarbības mērķiAWS S3
TiešraideViktorīnas atbilžu datiDatu subjektsLīguma izpilde Datu apstrādātāja likumīgie uzņēmējdarbības mērķiAWS S3
TiešraideApstrādāti viktorīnas modeļa rādītājiApstrādāts no viktorīnas atbilžu datiem, izmantojot modeli, kas veidots no iepriekšējiem kredītproduktu veiktspējas datiemLīguma izpilde Datu apstrādātāja likumīgie uzņēmējdarbības mērķiAWS S3
TiešraideKredītproduktu veiktspējas datiDatu kontrolierisDatu apstrādātāja likumīgie uzņēmējdarbības mērķiAWS S3

Ja pamats, uz kura mēs apstrādājam jūsu datus vairs nav būtiska, tad visi personiskie dati būs anonymi z ed vai droši izdzēst, lai nodrošinātu konfidencialitāti attiecībā uz visiem datu subjektiem.

Jebkādi dati tiek apstrādāti saskaņā pamatojoties uz l egitimate uzņēmējdarbības nolūkos par datu kontroliera tiek darīts tā, lai par datu apstrādi (mūsu klients) ir likumīgas intereses, izmantojot apstrādātos datus vai nu riska novērtējumu, vai, lai novērtētu jaunu metodi riska novērtējuma .

Kritiski zemāk izklāstīto aizsardzības pasākumu dēļ un tas, ka Coremetrix produkts ir paredzēts, lai uzlabotu finansiālo iekļaušanu, atceļot iepriekšējos atteikumus un uzlabojot piekļuvi kredītam, datu pārziņa tiesības neapstrādā datu subjekta tiesības, apstrādājot šos datus.

Ja nepiekrītat šim novērtējumam, lūdzu, sazinieties ar attiecīgā datu pārziņa datu aizsardzības inspektoru (izklāstīts šī dokumenta sadaļā “Datu pārziņi” ) un atsaucieties uz savām tiesībām saskaņā ar 12. pantu.

Datu aizsardzība pēc konstrukcijas un noklusējuma

Coremetrix nodarbina s vairāki pasākumi, lai aizsargātu personas datus par šīm personām, kas pabeidz mūsu viktorīnas.

Ja Klients vada vienu no saviem klientiem, lai ņemtu kādu no mūsu viktorīnas tie piešķir unikālu un randomi z ed ID minēta kā PUID.

PUID ir vienīgais datu gabals, kas pārsūtīts uz Coremetrix, kad persona tiek novirzīta uz mūsu viktorīnu.

PUID ir pseudonymi z ed ID un vietā tiek izmantota citas personas datus.

Visi viktorīnas mēģinājumi tiek reģistrēti pret PUID. Datu pārzinis saglabā visus pārējos personas datus.

Coremetrix uzglabā un apstrādā visus viktorīnas mēģinājumus pret PUID. Rezultāti, ko veido statistikas tendenču modeļi, tiek atgriezti mūsu klientiem, izmantojot drošu API savienojumu pret PUID.

Ko d ata mēs apkopojam no jums:

Mēs apkopojam no jums minimālo iespējamo personas datu daudzumu, lai sniegtu mūsu viktorīnas pakalpojumu un sniegtu psihometriski balstītu riska rādītāju mūsu klientiem, kuri ir pieprasījuši, lai jūs kredītnovērtēšanas procesā piedalītos kādā no mūsu viktorīnām:

 

Mēs apkopojam šādus datus:

Viktorīnas atbilžu dati: Viktorīna ir interaktīva tiešsaistes platforma, kas paredzēta psihometrisko datu apkopošanai jūsu atbilžu veidā uz jautājumiem, kurus uzdodam viktorīnā. Visas atbildes tiek apkopotas un saglabātas mūsu datubāzē, un tās tiek izmantotas, lai aprēķinātu riska rādītājus un izveidotu jaunus statistikas tendenču modeļus.

Sīkfaili: sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat vietni. Coremetrix jānodarbina s 2 galvenie veidi sīkdatnes:

Pirmās puses sīkfaili: Coremetrix tos tieši pasniedz jūsu datoram / mobilajai ierīcei

Trešais – puses sīkfaili: šie apkalpo trešā puse (Google Analytics) par Coremetrix ‘vārdā. Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus tīmekļa analīzei, lai optimizētu mūsu vietnes veiktspēju un sniegtu ieskatu par viktorīnas lietošanu.

Papildinformāciju par sīkdatnēm skatiet mūsu sīkfailu politikā .

KĀDI PERSONAS DATI MUMS TIEK SNIEGTI PAR JUMS?

Vienīgie personas dati, kurus mūsu klienti mums ir norādījuši par jums, ir PUID un kredīta veiktspējas dati (skatiet detalizētu skaidrojumu zemāk) . Mūsu klienti ir bankas, aizdevēji un apdrošināšanas sabiedrības, kas izmanto mūsu viktorīnas novērtēšanas rīku un statistikas tendenču modeļus, lai palīdzētu viņu lēmumu pieņemšanā par kredītu / apdrošināšanu.

 

Mums sniegtie dati ir šādi:

PUID (pastāvīgais unikālais identifikators ): šī ir unikāla burtciparu virkne, kuru mūsu klienti ir izveidojuši, lai jūs identificētu citu personas datu vietā. Šis ir pseidonīmu datu veids, kas ir lielisks veids, kā aizsargāt jūsu personas datus, kurus joprojām tur jūsu izmantotā banka / aizdevējs / apdrošinātājs. Coremetrix nevar izsekot šim PUID jums vai jebkurai citai personai, bet izmanto PUID kā veidu, kā izsekot atbildes uz mūsu viktorīnu un sniegt rezultātu mūsu klientiem.

Kredīta produkta veiktspējas dati: Kad klients iesaistās mūsu pakalpojumos, lai izstrādātu pielāgotu riska novērtēšanas rīku, viņš lūgs mums veikt pārbaudi, ņemot vērā viņu zināmos kredīta rādītājus. Lai veiktu šo darbību, mūsu klienti būs dalīties ar mums pseudonymi z ed un vienkāršoti Kredītu produktu veiktspēju datus, izmantojot augšminēto PUID un vienkāršotu mērījumus, kā jebkura kredīta produkti ir veikti.

Šie dati tiek izmantoti gan esošo modeļu apstiprināšanai, gan jaunu statistikas tendenču modeļu izstrādei.

Kredītbiroju dati: Daži klienti ir kredītbiroju s darbojas daudzās valstīs visā pasaulē. Coremetrix attīstīt s customi z ed kredītu novērtēšanas instrumenti šiem birojiem, lai uzlabotu finansiālo integrāciju un nodrošinātu piekļuvi kredītiem.

Lai izstrādātu šos rīkus, Credit Bureau dati tiek kopīgoti ar Coremetrix, izmantojot to pašu pseidonimizācijas metodi, kas aprakstīta iepriekš, lai aizsargātu personas personas datus.

Datu kontrolieri

Coremetrix darbojas kā datu apstrādātāju, saskaņā ar norādījumiem no mūsu klientiem, kuri ir par datu apstrādi, to klienta s “dati.

Tā kā tiek izmantota pseidonimizācija, lai aizsargātu to personu personas datus, kuras mēs apstrādājam datus datu pārziņu vārdā, visi jautājumi par Coremetrix apstrādātajiem datiem ir jānovirza attiecīgajam datu pārzinim.

Lai uzzinātu attiecīgā datu pārziņa kontaktinformāciju, lūdzu, sazinieties ar privacy@coremetrix.com .

Mēs atbildēsim uz visiem pieprasījumiem 72 stundu laikā.

ES pārstāvis

Ja jūs atrodaties Eiropas Savienībā, jūs varat vērsties ar konfidencialitāti saistītie jautājumi, uz mūsu ES pārstāvis saskaņā ar 27. pantu GDPR:    

EU- REP.Global GmbH, Attem: Coremetrix
Hopfenstr . 1d, 24114 Ķīle, Vācija 

coremetrix@eu-rep.global

www.eu-rep.global

Datu saglabāšanas periods:

Mūsu viktorīnu apkopotie dati tiek glabāti ne ilgāk kā 18 kalendāros mēnešus no datu vākšanas dienas. Dati tiek glabāti šajā periodā, lai sniegtu vērtēšanas pakalpojumus mūsu klientiem un atvieglotu datu subjekta tiesības.

Trešo pušu vietnes:

Mūsu viktorīnas tiek rādītas tikai trešo personu vietnēs, un mēs šos pakalpojumus sniedzam savu klientu vārdā (ja vien nav skaidri norādīts citādi), tāpēc visa savāktā personiskā informācija tiek sniegta vietnes īpašniekam, un tās izmantošanu regulē vietnes noteikumi un nosacījumi un konfidencialitātes politika . Lūdzu, pārskatiet visas trešās – pušu vietnes konfidencialitātes politika uzmanīgi, jo mēs neesam atbildīgi par praksi šādu partiju. 

Izmantojot datu subjektu tiesības:

Jums ir vairākas tiesības attiecībā uz to, kā uzņēmumi apstrādā jūsu datus, Coremetrix ir apņēmies nodrošināt, ka jūs varat izmantot savas tiesības, kad jūsu banka / aizdevējs / apdrošināšanas kompānija lūdz izmantot mūsu Produktu.

Tomēr , sakarā ar uzlabotas privātuma iestatījumi un pseudonymi z jas iestrādāta mūsu produktu , mēs nevaram izsekot atsevišķus lietotājus, izmantojot parastos meklēšanas parametriem (nosaukums, adrese, dat e dzimšanas, uc), kas var attiekties uz citiem uzņēmumiem. Lai Coremetrix varētu apstrādāt visus pieprasījumus , mums ir nepieciešams unikālais identifikators / PUID, kas piešķirts pirms jūs veicat mūsu viktorīnu.

Jūsu banka / aizdevējs / apdrošināšanas kompānija ir Coremetrix apstrādāto datu datu kontrolieris, un viņam būs ieraksts par unikālo PUID, ko viņi piešķīruši, pirms norādot, ka datu subjektam jāveic Coremetrix viktorīna.

Ja Datu subjekts vēlas izmantot savas tiesības, viņam jāsazinās ar banku / aizdevēju / apdrošināšanas sabiedrību, kas pieprasīja, lai viņš izpildītu Coremetrix viktorīnu. Coremetrix pilnībā izpildīs šos pieprasījumus un sniegs visus datus, kas nepieciešami Datu pārzinim, lai tos varētu piegādāt Datu subjektam.

Drošība:

Mēs augstu vērtējam jūsu uzticību sniegt mums savu personisko informāciju, tāpēc mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus tās aizsardzībai.

Mēs izmantojam SSL šifrēšanu savam Quiz rīkam, lai aizsargātu datus, kad tie tiek apkopoti, un visus viktorīnas atbilžu un kredītproduktu veiktspējas datus glabājam drošās datu glabātuvēs Amazon Web Services.

Apstrādātie rezultāti tiek atgriezti mūsu klientiem, izmantojot drošu API savienojumu, izmantojot kriptogrāfiski ģenerētu API atslēgu.

Bet atcerieties, ka neviena pārraides metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša un uzticama, un mēs nevaram garantēt tās absolūto drošību.

Bērnu P konkurence:

Mūsu Pakalpojumi nav adresēti nevienam, kurš nav sasniedzis 16 gadu vecumu. Mūsu Produkts ir paredzēts, lai palīdzētu mūsu klientiem novērtēt personas par kredītproduktiem, kuru normālais minimālais vecums ir 18 gadi, vai par transportlīdzekļu apdrošināšanu, kuram ir minimālais vecums, lai vadītu transportlīdzekli. 17.

Mēs apzināti neapkopojam un neapstrādājam informāciju no bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem. Ja atklājam, ka jebkāda personas informācija ir iegūta no jebkuras personas, kas jaunāka par 16 gadiem, mēs nekavējoties izdzēsīsim datus no mūsu serveriem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personisko informāciju, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, lai mēs varētu veikt nepieciešamās darbības.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt mūsu konfidencialitātes politiku. Tādējādi ieteicams periodiski pārskatīt šo lapu, lai konstatētu izmaiņas. Mēs paziņosim jums par visām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jauno konfidencialitātes politiku. Šīs izmaiņas stājas spēkā tūlīt pēc to ievietošanas šajā lapā.

Komentāri vai bažas par privātumu un Coremetrix produktu

Datu subjektu privātumu mēs izvirzām mūsu biznesa centrā un izturēsimies pret visiem komentāriem vai bažām par privātumu ar cieņu un nopietnību, kas viņiem pienākas un kam mēs ticam.

Ja jums ir bažas par datu apstrādi vai jums ir kādi komentāri vai jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu privacy@coremetrix.com .

Mēs atbildēsim uz visiem pieprasījumiem 72 stundu laikā.