Coremetrix Privacy Policy Latvian

Ievads:

 

Mēs esam Creditinfo UK Limited t / a Coremetrix (Uzņēmuma reģistrācijas numurs 10299796) ar juridisko adresi  birojs 30 Moorgate, Londona, Lielbritānija, EC2R 6PJ.

 

Mēs saviem klientiem sagatavojam uz attēliem balstītas viktorīnas un izmantojam datus, kas iegūti, aizpildot šīs viktorīnas, lai mūsu klientu bāzei nodrošinātu statistiskās tieksmes modeļus.

 

Mūsu viktorīnas parādās tikai trešo personu vietnēs, un mēs sniedzam šos pakalpojumus mūsu klientu vārdā (ja vien nav skaidri norādīts citādi), tāpēc visa savāktā personiskā informācija tiek sniegta tīmekļa vietnes īpašniekam un tās izmantošanu regulē vietnes noteikumi un nosacījumi un privātuma politika . Lūdzu, uzmanīgi pārskatiet visu trešo pušu vietņu privātuma politikas, jo mēs neesam atbildīgi par šādu pušu praksi.

 

Ja jums ir kādi jautājumi par Coremetrix privātuma politiku, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar privacy@coremetrix.com, lai iegūtu sīkāku informāciju.

 

Mēs apņemamies ļoti rūpīgi aizsargāt jūsu personas datus un apņemamies saglabāt visu datu konfidencialitāti, kas mums tika sniegti, aizpildot iepriekš aprakstītās viktorīnas.

 

Mēs nedalāmies, nepārdodam un neatklājam nekādu informāciju, kas mums sniegta, aizpildot viktorīnu. Mēs saglabājam visu jūsu sniegto informāciju un nedalāmies ar trešajām personām, izņemot tālāk norādītos apstrādātājus un apakšprocesorus.

 

Juridiskais pamats, uz kura mēs apstrādājam informāciju par jums:

 

Coremetrix apstrādes dati par personām, kuras aizpilda mūsu viktorīnas, stingri saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārējās datu aizsardzības regulas 6. pantu.

Projekta tips Iegūtie dati Dati iegūti no Apstrādes juridiskais pamats Nepieciešama piekrišana? Dati glabājas:
POC – bez punktiem Viktorīnas atbilžu dati Datu subjekts Datu subjekta piekrišana AWS S3
POC – bez punktiem Kredīta produkta veiktspējas dati Datu kontrolieris Datu apstrādātāja likumīgie biznesa mērķi

 

AWS S3
POC – vērtēšana Viktorīnas atbilžu dati Datu subjekts Datu subjekta piekrišana AWS S3
POC – vērtēšana Apstrādātās viktorīnas modeļa rezultāti Apstrādāts no viktorīnas atbilžu datiem, izmantojot modeli, kas izveidots no iepriekšējiem kredītprodukta veiktspējas datiem Datu apstrādātāja likumīgie biznesa mērķi AWS S3
POC – vērtēšana Kredīta produkta veiktspējas dati Datu kontrolieris Datu apstrādātāja likumīgie biznesa mērķi AWS S3
POC – vērtēšana / bezsaistē Viktorīnas atbilžu dati Datu subjekts Datu subjekta piekrišana AWS S3
POC – vērtēšana / bezsaistē Apstrādātās viktorīnas modeļa rezultāti Apstrādāts no viktorīnas atbilžu datiem, izmantojot modeli, kas izveidots no iepriekšējiem kredītprodukta veiktspējas datiem Datu apstrādātāja likumīgie biznesa mērķi AWS S3
POC – vērtēšana / bezsaistē Kredīta produkta veiktspējas dati Datu kontrolieris Datu apstrādātāja likumīgie biznesa mērķi AWS S3
Dzīvā producēšana Viktorīnas atbilžu dati Datu subjekts Līguma izpilde

 

Datu apstrādātāja likumīgie biznesa mērķi

AWS S3
Dzīvā producēšana Apstrādātās viktorīnas modeļa rezultāti Apstrādāts no viktorīnas atbilžu datiem, izmantojot modeli, kas izveidots no iepriekšējiem kredītprodukta veiktspējas datiem Līguma izpilde

 

Datu apstrādātāja likumīgie biznesa mērķi

AWS S3
Dzīvā producēšana Kredīta produkta veiktspējas dati Datu kontrolieris Datu apstrādātāja likumīgie biznesa mērķi AWS S3

Ja jūsu datu apstrādes pamata vairs nav atbilstošs,visi personas dati tiks anonimizēti vai droši izdzēsti, lai nodrošinātu visu datu subjektu privātumu.

 

Visi dati, kas tiek apstrādāti, pamatojoties uz datu pārziņa likumīgiem biznesa mērķiem, tiek veikti, jo datu pārzinim (mūsu klientam) ir likumīgas intereses izmantot apstrādātos datus vai nu riska novērtēšanai, vai arī jaunas riska novērtēšanas metodes novērtēšanai.

 

Kritiski pateicoties zemāk aprakstītajiem aizsardzības pasākumiem un tam, ka Coremetrix produkts ir izveidots tā, lai uzlabotu finansiālo iekļaušanu, apgāžot iepriekšējos noraidījumus un uzlabojot piekļuvi kredītam, pārziņa tiesības nepārsniedz datu subjekta tiesības, apstrādājot šos datus.

 

Ja jūs tam nepiekrītat novērtējums, lūdzu, sazinieties ar attiecīgā datu pārziņa datu aizsardzības inspektoru (aprakstīts 4. iedaļā) `Dati Kontrolieru “ punktu) un atsaukties uz savām tiesībām saskaņā ar 12. pantu.

 

Datu aizsardzība pēc projektēšanas un noklusējuma

 

Coremetrix izmanto vairākus pasākumus, lai aizsargātu to personu personas datus, kuras aizpilda mūsu viktorīnas.

 

Kad klients uzdod vienam no saviem klientiem veikt kādu no mūsu viktorīnām, viņš piešķir unikālu un nejaušu ID, ko dēvē par PUID.

PUID ir vienīgais datu gabals, kas tiek pārsūtīts uz Coremetrix, kad indivīds tiek novirzīts uz mūsu viktorīnu.

 

PUID ir pseidonimizēts ID, un to izmanto citu personas datu vietā.

 

Visi viktorīnas mēģinājumi tiek reģistrēti pret PUID. Datu kontrolieris retir visi pārējie personas dati.

 

Coremetrix saglabā un apstrādā visus Viktorīnas mēģinājumus pret PUID. Rezultāti, kas iegūti pēc statistiskās tieksmes modeļiem, tiek atgriezti mūsu klientiem, izmantojot drošu API savienojumu ar PUID.

 

Kādus personiskos datus mēs no jums apkopojam:

 

Mēs apkopojam no jums minimālo iespējamo personas datu daudzumu, lai sniegtu mūsu Viktorīnas pakalpojumu un sniegtu psihometriski balstītu riska novērtējumu mūsu Klientiem, kuri ir lūguši, lai jūs ņemtu kādu no mūsu Viktorīnām kā daļu no viņu kredītnovērtējuma procesiem:

 

Mēs apkopojam šādus datus:

 

Viktorīnas atbilžu dati: Viktorīna ir interaktīva tiešsaistes platforma, kas paredzēta psihometrisko datu apkopošanai jūsu atbilžu veidā uz jautājumiem, kurus mēs uzdodam viktorīnā. Visas atbildes tiek apkopotas un saglabātas mūsu datu bāzē, un tās tiek izmantotas, lai aprēķinātu riska rādītājus un izveidotu jaunus statistiskās tieksmes modeļus.

 

 

 

Sīkfaili: Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek lejupielādēti jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat vietni. Coremetrix izmanto 2 galvenos sīkdatņu veidus:

Pirmās puses sīkfaili: Coremetrix tos tieši piegādā jūsu datorā / mobilajā ierīcē

Trešās puses sīkfaili: tos Coremetrix vārdā apkalpo trešā puse (Google Analytics). Tīmekļa analītikai mēs izmantojam trešo personu sīkfailus, lai optimizētu mūsu vietnes darbību un sniegtu ieskatu viktorīnas lietošanā.

Papildinformāciju par sīkdatnēm skatiet mūsu sīkdatņu politikā .

 

Kādi personas dati mums tiek sniegti par jums:

 

Vienīgie personas dati, kurus mūsu klienti mums ir norādījuši par jums, ir PUID un kredīta veiktspējas dati (sīkāku skaidrojumu skatiet zemāk). Mūsu klienti ir bankas, aizdevēji un apdrošināšanas sabiedrības, kas izmanto mūsu viktorīnas novērtēšanas rīku un statistikas tendenču modeļus, lai palīdzētu viņu lēmumu pieņemšanā par kredītu / apdrošināšanu.

 

Mums sniegtie dati ir šādi:

 

PUID (pastāvīgs unikālais identifikators ): šī ir unikāla burtciparu virkne, ko mūsu klienti izveidojuši, lai jūs identificētu citu personas datu vietā. Šis ir pseidonīmu datu veids, kas ir lielisks veids, kā aizsargāt jūsu personas datus, kas paliek bankas / aizdevēja / apdrošinātāja rīcībā. Coremetrix nevar izsekot šo PUID jums vai jebkurai citai personai, bet izmanto PUID kā veidu, kā izsekot atbildēm uz mūsu viktorīnu un sniegt rezultātu mūsu klientiem.

 

Kredīta produkta veiktspēja: Ja klients veic savus pakalpojumus, lai izstrādātu pielāgotu riska novērtējumurīks,viņi lūgs mums veikt pārbaudi, ņemot vērā viņu zināmo kredītspēju. Lai veiktu šo darbību, mūsu klienti dalīsies ar mums pseidonimizētos un vienkāršotos kredītproduktu veiktspējas datos, izmantojot iepriekš aprakstīto PUID, kā arī vienkāršotu mērījumu par to, kā ir bijuši kādi kredīta produkti.

 

Šie dati tiek izmantoti gan esošo modeļu validēšanai, gan jaunu statistiskās tieksmes modeļu izstrādei.

 

Kredītu biroja dati: Daži klienti ir Kredītu biroji, kas darbojas daudzās pasaules valstīs. Coremetrix izstrādā pielāgotus kredītnovērtēšanas rīkusšie biroji lai uzlabotu finanšu iekļaušanu un nodrošinātu piekļuvi kredītiem.

 

Lai izstrādātu šos rīkus, Kredītu biroja dati tiek koplietoti ar Coremetrix, izmantojot tos pašuspseidonimizācija iepriekš aprakstītā metode personas personas datu aizsardzībai.

 

Datu kontrolieri

 

Coremetrix darbojas kā datu apstrādātājs saskaņā ar mūsu klientu, kas ir viņu klientu datu kontrolieri, norādījumiem.

 

Tā kā pseidonimizēšana tiek izmantota, lai aizsargātu to personu personas datus, kuras datu apstrādātāju vārdā apstrādājam datus, visi jautājumi par Coremetrix apstrādātajiem datiem jāadresē attiecīgajam datu kontrolierim.

Lai uzzinātu attiecīgā datu kontroliera kontaktinformāciju, lūdzu, rakstiet uz privacy@coremetrix.com.

Mēs atbildēsim uz visiem pieprasījumiem 72 stundu laikā.

 

Datu saglabāšanas periods :

 

Mūsu viktorīnu apkopotie dati tiek glabāti ne ilgāk kā 18 kalendāros mēnešus no datu vākšanas dienas. Dati tiek glabāti šajā laika posmā, lai mūsu klientiem sniegtu vērtēšanas pakalpojumus un atvieglotu datu subjekta tiesības.

 

Trešo personu vietnes:

 

Mūsu viktorīnas parādās tikai trešo personu vietnēs, un mēs sniedzam šos pakalpojumus mūsu klientu vārdā (ja vien nav skaidri norādīts citādi), tāpēc visa savāktā personiskā informācija tiek sniegta tīmekļa vietnes īpašniekam un tās izmantošanu regulē vietnes noteikumi un nosacījumi un privātuma politika . Lūdzu, uzmanīgi pārskatiet visu trešo personu vietņu privātuma politikas, jo mēs neesam atbildīgi par šādu pušu praksi.

 

Izmantojot datu subjektu tiesības:

 

Jums ir vairākas tiesības attiecībā uz to, kā uzņēmumi apstrādā jūsu datus. Coremetrix ir apņēmies nodrošināt, ka jūs varat izmantot savas tiesības, kad jūsu banka / aizdevējs / apdrošināšanas sabiedrība jums lūdz izmantot mūsu produktu.

 

Tomēr, ņemot vērā uzlabotos privātuma iestatījumus un pseidonimizāciju, kas iebūvēti mūsu izstrādājumā, mēs nevaram izsekot atsevišķus lietotājus, izmantojot parastās meklēšanas pazīmes (vārdu, adresi, dzimšanas datus utt.), Kas var attiekties uz citiem uzņēmumiem. Lai Coremetrix varētu apstrādāt visus pieprasījumus, mums ir nepieciešams unikāls identifikators / PUID, kas piešķirts pirms mūsu viktorīnas veidošanas.

 

Jūsu banka / aizdevējs / apdrošināšanas uzņēmums ir datu kontrolieris Coremetrix apstrādātajiem datiem, un pirms tam, kad datu subjektam būs jākārto Coremetrix viktorīna, tas reģistrēs unikālo PUID, kuru viņi piešķīra.

 

Ja datu subjekts vēlas izmantot viņu tiesības,viņiem jāsazinās ar banku / aizdevēju / apdrošināšanas kompāniju, kas pieprasīja aizpildīt Coremetrix viktorīnu. Coremetrix pilnībā atbildīs šiem pieprasījumiem un piegādās visus datus, kas nepieciešami datu pārzinim, lai tos piegādātu datu subjektam.

 

 

Drošība:

 

Mēs augstu vērtējam jūsu uzticību, sniedzot mums savu personisko informāciju, tāpēc mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus tās aizsardzībai.

 

Mēs izmantojam SSL šifrēšanu savam viktorīnas rīkam, lai aizsargātu datus, jo tie tiek savākti, un visus viktorīnas atbilžu un kredītproduktu veiktspējas datus glabātu drošās datu vietnēs Amazon Web Services.

 

Mūsu apstrādātie rezultāti tiek atgriezti mūsu klientiem, izmantojot drošu API savienojumu, izmantojot kriptogrāfiski ģenerētu API atslēgu.

 

Bet atcerieties, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša un uzticama, un mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.

 

Bērnu privātums :

 

Mūsu pakalpojumi nerisina nevienu, kas jaunāki par 1 6 . Mūsu produkts ir izstrādāts, lai palīdzētu mūsu klientiem novērtēt kredītproduktus, kuru parastais minimālais vecums ir 18 gadi, vai mehānisko transportlīdzekļu apdrošināšanu, kuru minimālais vecums transportlīdzekļa vadīšanai ir 17 gadi.

 

Mēs apzināti neapkopojam un neapstrādājam informāciju no bērniem, kas jaunāki par 1 6 gadu vecumu . Gadījumā, ja mēs atklājam, ka ir iegūta personīga informācija no jebkuras personas, kas jaunāka par 1 6 gadu vecumu, mēs nekavējoties izdzēsīsim datus no saviem serveriem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns ir sniedzis mums personisku informāciju, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, lai mēs varētu veikt nepieciešamās darbības.

 

Izmaiņas šajā privātuma politikā

 

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt mūsu privātuma politiku. Tādējādi jums ieteicams periodiski pārskatīt šo lapu, lai redzētu izmaiņas. W e informēsim jūs par jebkādām izmaiņām, izvietojot jaunokonfidencialitātes politiku šajā lapā. Šīs izmaiņas stājas spēkā tūlīt pēc to ievietošanas šajā lapā.

 

Komentāri vai bažas par privātumu un Coremetrix produktu

 

Mēs liekam datu subjektu privātumu sava biznesa centrā un pret visiem komentāriem vai bažām par privātumu izturēsimies ar cieņu un nopietnību, ko viņi ir pelnījuši un kam ticam.

 

Ja jums ir bažas par datu apstrādi vai jums ir kādi komentāri vai jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu privacy@coremetrix.com .

 

Mēs atbildēsim uz visiem pieprasījumiem 72 stundu laikā.

Cookies

We are using cookies on our website

We'd like to set Google Analytics cookies to help us to improve our website by collecting and reporting information on how you use it. Read more about our Cookie Policy.